Aktsiate TOP: kliendid eelistasid Leedu panga aktsiat

Aktsiate TOP: kliendid eelistasid Leedu panga aktsiat

Swedbanki kliendid eelistasid juulis enim Leedu panga Šiauliu Bankas aktsiat. Ka Swedbanki aktsia oli endiselt populaarne.

Kui tavapäraselt oleme harjunud nägema Swedbanki aktsiat edetabelis esimesena, siis juulis vallutas selle koha hoopis Leedu pank Šiauliu Bankas. Šiauliu Bankase aktsia tõusis juulis peaaegu 10 protsenti, kuna pangalt oodati häid esimese poolaasta tulemusi.

Micron Technology aktsia puudutas juulis ära käesoleva aasta tipu, sest tehnoloogiafirma kvartalitulemused ületasid suuresti analüütikute ootusi. Teva Pharmaceuticali aktsia kukkus 14 protsenti, kuna ravimitootja seisab silmitsi mitmete kohtuhagidega seoses oma toodete pärast.

Tesla teatas eelmisel kuul, et vajab kasumisse jõudmiseks rohkem aega. Uudisele reageeris aktsia 14 protsendilise kukkumisega. Vaatamata sellele suutis aktsia siiski juulis tõusta rohkem kui kuus protsenti.

Suhtlusvõrgustik Facebook teatas headest teise kvartali tulemustest, kuid hoiatas, et aasta teises pooles võib kasv tulla aeglasem.

Spekulatsioonid alternatiivkütuste ettevõtte Taronis Technologies’i saatuse osas jätkuvad- aasta algusega võrreldes on aktsia kukkunud 93%.

Hiina elektriautode tootja NIO Inc aktsia, mis juunis kukkus rekordmadalale, leidis juulis ostuhuvi, kuna aktsia rallis üle 30 protsendi.

Swedbanki klientide eelistatuimad aktsiad juulis 2019:

  1. Šiauliu Bankas
  2. Swedbank
  3. Micron Technology
  4. Teva Pharmaceutical
  5. Tesla
  6. Facebook
  7. Taronis Technologies
  8. NIO Inc
  9. Merko Ehitus
  10. Tallinna Sadam
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie meie küpsiste kasutamise eeskirjaga..