Aktsiate TOP: Raskustes USA energiafirma

Aktsiate TOP: Raskustes USA energiafirma

Novembris tõusis aktsiate käibe TOP-is kõrgele kohale Chesapeake Energy, mis on madalate energiahindade tõttu sattunud raskustesse.
Chesapeake Energy aktsia kukkus eelmine kuu rohkem kui 50%. USA kildagaasi tootja hoiatas, et massiivne võlakoorem võib ettevõttele saada suureks takistuseks. Novembri seisuga oli Chesapeake’i võla suurus 10 miljardit dollarit.

Chesapeake Energy

Tallinna Sadam teatas novembris kolmanda kvartali majandustulemused. Müügitulu suurenes võrreldes möödunud aasta sama ajaga 0,7%, 39,2 miljoni euroni, perioodi kasum vähenes 1,8%, 17,7 miljonini.

Nokia aktsia vastu tunti suuremat huvi ja seda pärast musta oktoobrit, mil aktsia kukkus tulemuste avaldamise järgselt paari päevaga rohkem kui 30%.

Nokia

Hiina elektriautode tootja Nio aktsia ei saa kuidagi jalgu alla ning sellel aastal on see kukkunud rohkem kui 60%. Oktoobris kukkus aktsia uue rekordmadala hinnani – 1,19 dollarit. Novembri lõpetas aktsia 2,3 dollaril, kuid tegemist võib olla surnud kassi põrkega.

BMW teatas oodatust parematest kolmanda kvartali tulemustest, kuid hoiatas, et luksusautode sektorit on jätkuvalt mõjutamas kasvavad kulud ja suurenenud konkurents.

Norra nafta- ja gaasikontsern Equinor teatas kolmanda kvartali tulemused, mis olid nõrgemad kui eelmine aasta samal ajal. Kuid ettevõtte plaanidest selgus, et järgmise aasta suvel plaanitakse tootmist suurendada.

Equinor

Swedbanki klientide eelistatuimad aktsiad novembris 2019

  1. Swedbank
  2. Chesapeake Energy
  3. Tallinna Sadam
  4. Tallink
  5. Nokia
  6. Nio
  7. Southwestern Energy
  8. BMW
  9. Outokumpu
  10. Equinor
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie meie küpsiste kasutamise eeskirjaga..