Augusti enimkaubeldud aktsiad Swedbanki internetipangas

Augusti enimkaubeldud aktsiad Swedbanki internetipangas

Augustis osteti ja müüdi enim aktsiaid sektoritest nagu pangandus, logistika, tehnoloogia, ehitus ja jaemüük.

Hiina elektriautode tootja Nio teatas augustis, et tänu suuremale nõudlusele on ettevõtte kahjum vähenenud neljandat kvartalit järjest.

Outokumpu teatas eelmisel kuul teise kvartali tulemused, mis olid nõrgemad, kui analüütikud ootasid. Aktsia reageeris sellele 7%-lise kukkumisega.

Ka Fortumi teise kvartali tulemused olid oodatust nõrgemad ning aktsia reageeris sellele 2%-lise langusega.

Nõudlus Tesla aktsia järele enne 1-5 splitti kasvas hüppeliselt ja see kajastus ka aktsiahinnas, mis tõusis rohkem kui poole võrra.

Equinor teatas eelmisel kuul, et nafta hinna järsu languse tõttu peab kontsern kärpima tuhandeid töökohti Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Suurbritannias.

Augustis Swedbanki internetipangas enim ostetud ja müüdud aktsiad käibe põhjal:

Instrumentide järjestus tugineb möödunud kalendrikuu jooksul Swedbanki internetipanga vahendusel Swedbank Eesti klientide poolt aktsiatega tehtud tehingute väärtustel. Esitatud teave on informatiivne, tegemist ei ole investeerimissoovitusega ega kutsega osta või müüa väärtpabereid või teha muid tehinguid. Teave emitentide tegevuse kohta tugineb nende finantsaruannetel ja muudel avalikel allikatel.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie meie küpsiste kasutamise eeskirjaga..