Kuidas võtta maksimum sTARTUp Day 2019 ärifestivalilt?

Lõpuks on see kohal! Kauaoodatud sTARTUp Day 2019 „From Zero to Hero“ festival algab juba homme! Ees ootab kolm päeva ettevõtluskogukonna korraldatud ägedaid üritusi: innustavad kõned, seminarid, demoalad ja palju muud põnevat.

Seega on aeg end valmis panna! Oleme pannud kokku mõned nipid ja nõuanded, kuidas festivalist maksimumi võtta ning muuta kõik festivaliga seotud tegevused sujuvaks ja lihtsaks. Siin need nipid on.

1. Mine oma nimekaardile (badge) järele aegsasti. Väljas on külm! Palun mine oma nimekaardile järele juba 22. või 23. jaanuaril Tallinnas või Tartus. „Kust ma selle saan?“ küsid sa. Aga palun, nimekaartide väljastamise punktid on SIIN. Kui oled badger’i staatuse kätte saanud, võid festivalipäevadel kasutada VIPidele mõeldud järjekorda. Nimekaarti on muidugi võimalik kätte saada ka kohapealt 24. jaanuaril. Aga nagu me mainisime, väljas on päris külm ja sa ei taha ju pikas järjekorras seista.

2. Tutvu programmiga. Vaata PÕHIPROGRAMMI, registreeri praktilistele SEMINARIDELE, otsi uusi kontakte KÕRVALÜRITUSTELT ja lõbutse pidudel. Käsitleme festivalil 19 teemat – nt turundus, tehisintellekt, loomemajandus, tark linn, kosmosetehnoloogia jpm. Demoalal näeb turu kuumimaid tooteid, uuendusi ja uusi tehnoloogilisi lahendusi – ära maga võimalust maha.

3. Koosta tegevusplaan. Ärifestivalist või konverentsist maksimumi võtmine on oskus. Conference Hacking’ul (kolmapäeval kell 11:00 aadressil Raekoja plats 16) jagatakse teadmisi selle kohta, kuidas oma konverentsipäeva planeerida, tutvustame sTARTUp Day programmi, anname nõu kohtumiste korraldamise ja muude teemade kohta. Sealt võid kätte saada ka oma festivalikaardi ja käepaela, juua hommikukohvi ja kohtuda esimest korda sTARTUp Day 2019 osalejatega.

4. Toimumispaika saabumine. Tartu on mõnusa suurusega linn, seega on ürituse toimumispaika kõige parem jalutada – Tartu Ülikooli spordihoone (Ujula 4) asub kesklinna lähedal. Aga kui asud liiga kaugel ja/või on väljas liiga külm, võid tulla kesklinnast bussiga nr 4 või 7 (Hansakeskuse bussipeatus, väljumine Vene peatuses) ja seejärel on jäänud toimumispaika 5-minutiline jalutuskäik.

Bussikaarte ja -kleebiseid saab osta R-Kioskist, kaubanduskeskustest ja teistest kauplustest ning need maksavad 2 eurot. Kaardile on võimalik raha laadida ja pileteid osta müügipunktides, tartu.ee veebilehel või mobiili kaudu. Kui oled Tartus esimest korda, on lihtsaim variant võtta ürituse toimumispaika jõudmiseks takso. Enamik taksojuhte räägib ka inglise keelt ja kõigil taksodel on taksomeetrid. Lihtsaim viis takso tellimiseks on kasutada Taxify rakendust.

5. Ilm ja riietus. Külm ilm on praegu päevakorras ja me ei taha, et sa külmetuksid. Seega soovitame kanda sooja talvemantlit, kindaid, mütsi, saapaid, salli ja muud, mis sind soojas hoiab.

Sul on võimalik vahetada jalanõusid toimumispaigas, seega ei pea terve ürituse aja saapaid kandma. Soovime, et sul oleks üritusel võimalikult mugav ning riietusstiiliks soovitame business casual.

6. Festivali toit. Et sul jaguks energiat, võid haarata kohvikualalt kohvi või soetada toidualalt lõuna või suupisteid. Kohvipoel Caffeine on oma salongiala mugavate diivanite ja rändkohvikuga, kus pakutakse eri kohvijooke. Toidualal saavad osalejad lõunatada või osta suupisteid, et oma meelt ja hinge ergutada. Need on suurepärased alad lõõgastumiseks ja energia taastamiseks.

7. Laadi alla matchmaking-rakendus. Meil on olemas nn tutvumisala (matchmaking area), kus saate pidada 15-minutilisi koosolekuid teiste sTARTUp Day 2019 osalejatega. Sobiva inimese leidmiseks kasutage meie Brella rakendust. Kui kohtumine on kinnitatud, määratakse sulle tutvumisalas laud.

8. Ole spontaanne. Naudi festivali ja osale lõbusatel kõrvalüritustel! Ära täida oma päevi ainult töö ja tiheda graafikuga, et saaksid ka veidi spontaanselt lõbutseda ja leida festivalilt uusi kontakte.

9. #startupdayfest – ära unusta kasutada oma Instagrami, Twitteri ja Facebooki postitustel ürituse ametlikku teemaviidet #startupdayfest.

Soovime sulle võrratut sTARTUp Day kogemust!