Sularaha saab võtta nüüdsest ka R-kioskist ja Aldar Marketi poodidest

Sularaha saab võtta nüüdsest ka R-kioskist ja Aldar Marketi poodidest

Koostöös Swedbankiga pakub järjest rohkem poekette võimalust võtta üle Eesti poekassadest sularaha välja. Praeguseks saab võtta sularaha Grossi poeketi, Meie Toidukaupade, Coopi poodide ja Olerexi tanklakettidest.

Alates augusti algusest väljastavad sularaha veel 95 R-Kioski väikepoodi ning  Aldar Market pakub sularaha väljastamise teenust 11-nes poes Ida- ja Lääne-Virumaal.

Sularaha väljavõtmine on sarnane tavalise sularahaautomaadi kasutamisega. Klient ütleb kassas enne ostude eest tasumist teenindajale sularahana väljavõetava summa ja sisestab makseterminali oma pangakaardi PIN-koodi. Seejärel maksab teenindaja soovitud summa kioski kassast välja ning see võetakse maha kliendi pangakontolt. Korraga saab välja võtta minimaalselt 5 ja maksimaalselt 50 eurot. Nende vahele jääv summa muutub 5-eurose sammuga. See tähendab, et välja saab võtta 10, 15, 20 jne eurot.

Loe lisaks

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie meie küpsiste kasutamise eeskirjaga..