Sõprus on oluline!

Vaata videot

Sõprus on oluline!

Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 2B

Postitatud: 15.04.2019

Poolt hääli: 268

Hääletamine lõppenud

Sõprus on oluline!

Kohtuda oma sõprusklassi lastega ja nendega koos põnevalt aega veeta.

Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi 2B

Sõprus on oluline!

Sihtkoht või sihtkohad

Keila linn

Reisi eesmärk

Kohtuda oma sõprusklassi lastega ja nendega koos põnevalt aega veeta.

Reisi kava ja kirjeldus

Reis algab Kilingi- Nõmme Gümnaasiumi juurest. Sõit Kilingi – Nõmme Gümnaasiumist Keilasse on 155 km pikk ja kestab umbes 2 tundi. Sõitu alustame kl 8, Keilas oleme kel 10 10-12 kohtumine sõprusklassiga, tutvumine koolimajaga ja tutvumismängud. 12-13 Harjumaa Muuseumi maastikumäng jõesaarel. Täpset infot mängu kohta leiab siin: http://www.hmk.ee/kontaktid-ja-ametlik-info/haridus/ouesoppetunnid/?fbclid=IwAR0zZSj4HtuaGEOOjhFVr1c6qfb0Xso8h_5zjU5WzLkHs2D9clEmiZsTsY0 13-14.30 piknik Keila lauluväljakul 15-16 Keila Mudellennuklubi külastus 16-18 Tagasisõit koju.

Projektimeeskonna tutvustus ja tööjaotus

Kilingi- Nõmme Gümnaasiumi 2 b õpib 16 last. Seda on täpselt nii palju, et igale õpilasele jaguks projektis tööd. Õpetaja Mare sõlmis kokkuleppe sõprusklassi külastamiseks, õpetaja tegi ära ka suure töö video valmistamisel. Seda, et videole palju meeldimisi tuleks, jälgib Aronemo. Projektitaotluse koostamisel aitasid kaasa kõik õpilased ja nende vanemad. Koos õpetaja ja vanematega leiti huvitavad kohad, mida koos külastada. Reis kava koostas peamiselt õpetaja Mare, kuid ajakava koostamisel aitas teda õpilane Oliver Feliks, kes Google Maps abiga vaatas üle tee pikkuse ja sõiduks kuluva aja. Pikniku korraldamine ja toidumoona kaasavõtmine on õpilaste Kaspar ja Merilyn vastutusalas. Seda, et reisist keegi maha ei jääks ja kaotsi ei läheks, kontrollivad õpilased Johannes, Ketlin, Aleksandra. Mängud sõpruklassiga mängimiseks valivad Martha ja Merili. Selleks, et reis eelarves püsiks, näevad vaeva Andri ja Ariana. Kristina, Johannes, Mikk-Oliver, Keith, Kert on tugigrupp, kes abistavad teisi projektimeeskonna lapsi.

Õpitulemused

Kindlasti õpivad lapsed Keila linna paremini tundma ja tutvuvad õpimeetoditega teises koolis. Kuna sõprusklassiga ei ole varem näost näkku kohtutud, siis õpitakse suhtlust, uute inimestega tutvumist ja koostööd.

Reisi eelarve

475

Reisi eelarve kirjeldus

Reisi eelarve on 421,2 eurot. Reisi eelarve koosneb sõidukulust, mille peab maksma bussifirmale, mis meid Keilasse ja tagasi viib- see sõit maksab 295,2 eurot. Lisaks on tasuline Harjumaa muuseumi maastikumäng, kus iga osaleja pealt tuleb maksta 2 eurot ja meid on 18 osalejat, see teeb kokku 36 eurot. kokku Raha kulub ka toidule, mille pikniku pidamiseks kaasa ostame. Toiduraha oleme arvestanud 5 eurot inimese pealt, sest päev on pikk ja me soovime kõhu korralikult täis süüa. Keila Mudellennuklubi külastamiseks oleme planeerinud 3 eurot inimese kohta, kokku 54 eurot. Nii on meie eelarve kokku 475,2 eurot, mis ühe inimese kohta teeb 26,4 eurot.

5 nippi raha säästmiseks
 • Valime sõiduks soodsaima hinnaga bussi
 • Võtame eksursioonile ise toidu kaasa
 • Taskurahast pool kõrvale
 • Kasutada sooduspakkumisi
 • osta ainult vajalikke asju
3 võimalust, kuidas reisiks lisaraha teenida
 • meisterdada asju ja neid müüa laatadel
 • Taara tagastamine
 • Taskurahast osa kõrvale
3 mõtet, mis tekkisid pärast Rahatarkuse lühivideo vaatamist
 • Hea on endale eesmärke seada ja nende poole püüelda
 • Loe palju raamatuid
 • Säästmine on kasulik ja ei ole hea elada üle oma võimete

Kommentaarid