Kui kulukas on ettevõttele auto ülalpidamine?

Heli Silluta | 16.10.2017
Auto ost on suur otsus. Seda tehes kaalud alati erinevaid variante ja püüad jõuda enda jaoks parima tehinguni. Kui tihti aga mõtled sellele, millised kulutused tekivad igapäevaselt autot kasutades ja kui suured need on?
Veel

Baltikumi liisinguvõrdlus: kõige kallimaid autosid ostavad Eesti ettevõtted

Kristel Peterson | 08.05.2017
Swedbanki Baltikumi liisinguvõrdlus näitab, et kõige kallimaid autosid liisivad Eesti ettevõtted, samas tasuvad leedulased kõige suuremaid liisingu kuumakseid. Kogu piirkonnas usaldatakse enim Saksa ja Jaapani autosid. 2017. aastaks prognoosib Swedbank liisinguteenuste kiire kasvu jätkumist kõigis Balti riikides.
Veel

Statistika näitab: meestega juhtuvad autoõnnetused sagedamini kui naistega

Kristjan Ahven | 04.05.2017
Kiputakse arvama, et naistel esineb rohkem autoõnnetusi. Swedbanki kaskokindlustuse statistika näitab, et päris nii see siiski pole. Kõige rohkem kaskojuhtumeid põhjustasid möödunud aastal mehed vanuses 27–32 aastat. Neile järgnesid 30–35aastased naised.
Veel

Kas 2000 eurot on autoomaniku jaoks suur või väike raha?

Kristjan Ahven | 18.04.2017
Aasta jooksul satub õnnetusse ja vajab kaskokindlustuse abi keskmiselt iga kolmas sõiduki omanik. Keskmine autoõnnetusjuhtumi poolt põhjustatud kahju on pea 2000 eurot. Kuidas sellest kahjust hoiduda?
Veel

4 põhjust, miks parandada täke auto esiklaasis koheselt

Kristjan Ahven | 21.02.2017
Kas avastasid oma auto esiklaasist täkke? Kui arvad, et Sul on selle parandamisega piisavalt aega, siis eksid – väike täke esiklaasis võib kiiresti muutuda suureks mõraks, ohustades nii juhti kui ka kaassõitjaid.
Veel

Mida uut toob automaailma aasta 2017?

Tarmo Ulla | 20.01.2017
Tänavu toovad autotootjad üle maailma turule sadakond uut mudelit. Paljud autotootjad on panustanud linnamaasturitesse ja sellel aastal on oodata ohtralt lisa ka väikeautode baasil loodud pisimaasturite näol.
Veel