4 põhjust, miks parandada täke auto esiklaasis koheselt

Kristjan Ahven | 21.02.2017
Kas avastasid oma auto esiklaasist täkke? Kui arvad, et Sul on selle parandamisega piisavalt aega, siis eksid – väike täke esiklaasis võib kiiresti muutuda suureks mõraks, ohustades nii juhti kui ka kaassõitjaid. Veel

Mida uut toob automaailma aasta 2017?

Tarmo Ulla | 20.01.2017
Tänavu toovad autotootjad üle maailma turule sadakond uut mudelit. Paljud autotootjad on panustanud linnamaasturitesse ja sellel aastal on oodata ohtralt lisa ka väikeautode baasil loodud pisimaasturite näol.
Veel

Uute autode müük kasvab Eestis kiirelt, kuid ilmselt mitte kaua

Liisa Suvorova | 21.11.2016
Uute autode müük on Eestis kasvanud kiires tempos – selle aasta esimese 10 kuuga tervelt 10%, ometi ei saa samasuguse Veel

Auto liisimine: 6 asja, millega peaksid arvestama

Lee Maripuu | 27.10.2016
Kuigi uue auto liisimine on emotsionaalne ja tahaksid võimalikult kiiresti uue autoga koju sõita, tasub otsuse läbimõtlemiseks võtta aega. Anname nõu, millele tuleks auto liisimisel tähelepanu pöörata.
Veel

Kaskokindlustus: 7 fakti, mida sa peaksid teadma

Lee Maripuu | 18.10.2016
Autojuhti kaitseb kohustuslik liikluskindlustus, mis õnnetuse korral katab tema ravikulud ja teistele osapooltele tekitatud kahjud. Enda sõiduki remondiraha peab õnnetuse põhjustaja oma taskust leidma või kindlustama sõiduki kaskoga. Swedbanki Rahaasjade Teabekeskus pani kirja 7 olulist fakti, mida peaksid teadma kaskokindlustusest.
Veel