7 soovitust, kuidas pikendada arvuti eluiga

Eveli Niilits | 25.05.2018
Swedbanki 1000 töökorras äriklassi arvutit rändavad koostöös Vaata Maailma ja Tieto Estoniaga maakonnakeskustele, koolidele ja raamatukogudele, et arendada Eesti inimeste digioskuseid, sest ega kasutatud ei tähenda veel vana. Kuidas teha aga nii, et arvuti võimalikult kaua meiega koostööd teeks?
Veel

Keskkond ja kukkur käsikäes: hügieenitarbed

Liisa Aavik | 23.05.2018
Iluprotseduuride ja -toodete arenedes on üpris raske jääda nende suhtes täiesti ükskõikseks ja mitte tunda end mõjutatuna. Selles osas räägime, kuidas oma hügieenitarvete kott keskkonna- ja rahakotisõbralikuks muuta.
Veel

Keskkond ja kukkur käsikäes: miks ja kuidas loobuda soovimatust reklaamist?

Liisa Aavik | 16.05.2018
Sel nädalal räägime sellest, kuidas mitte lasta reklaamil tekitada vajadusi, mida sul pole. Leian, et peaksime piirama reklaami hulka, millega kokku puutume. Nii tekib meil vähem ihasid asjade järele, mida me tegelikult ei vaja. Järgnevad muutused saad ellu viia nupuvajutustega oma arvuti tagant.
Veel

Keskkond ja kukkur käsikäes: kuidas süüa ja juua väljaspool kodu?

Liisa Aavik | 09.05.2018
Mul on keeruline säästa raha kauge ja kättesaamatuna näiva eesmärgi nimel. Seni, kuni sente loen, võib elu mööda minna. Tahan iga päeva nautida ja tunda, et teen midagi suuremat kui kokku hoidmine. Minu jaoks on suurem eesmärk elada nullkuluga (zero waste) keskkonna suhtes. Aga kuidas seda teha?
Veel

Kandideeri noorte liikumis- ning spordiprogrammi toetusele

Maarja Karmin | 26.04.2018
Swedbank kuulutas juba kolmandat aastat järjest välja taotlusvooru, kuhu oodatakse 15. maiks laste ja noorte liikumis- ning spordiprogrammide rahastustaotlusi. Sellel aastal on toetusfondi suuruseks 25 000 eurot.
Veel

Mitmekesisuse päeval avati maalinäitus „Jalgadega maalitud maailma värvid“

Jonatan Karjus | 25.04.2018
Avasime täna, mitmekesisuse päeval Tallinnas, Swedbanki Liivalaia tänava kontoris kõigile huvilistele maalinäituse „Jalgadega maalitud maailma värvid“, mida on võimalik uudistada kuni 15. maini.
Veel