Kuidas tunnustada nii, et see inimest edasi aitaks?

Ann Hiiemaa | 22.06.2017
Tihtipeale tundub justkui eestlased ei oska pühendujaid märgata ja komplimente teha. Kuidas üldse inimest tunnustada nii, et see teda aitaks Veel

Vaegnägija, kes teeb ka nägijatele silmad ette

Ann Hiiemaa | 15.06.2017
Lõpetada 50ndates eluaastates Tallinna Ülikool, koolitada oma saatusekaaslasi, selle kõige juures kasvatada üles 4 last ja töötada 12 tundi päevas – seda suudavad vähesed. Veelgi imekspandavam on see aga siis, kui seda kõike suudab vaegnägija.
Veel

Ema, abikaasa, pastor, kaplan, doktorant

Ann Hiiemaa | 13.06.2017
Kuidas olla üheaegselt hea ema, abikaasa, pastor, kaplan, doktorant ja vedada ka populaarset mõttekoda Metsaülikool? Sellele küsimusele teab vastust vaid Tartu Ülikooli-Jaani koguduse pastor Triin Käpp. Tema ööpäevas paistab olevat 24 asemel 48 tundi. Hiljuti leidis Triinu pühendumine tunnustamist Swedbanki rakenduses. Märka ja tunnusta Sinagi!
Veel

8 lapse ema: minu igapäevane tunnustus on laste säravad silmad

Jonatan Karjus | 13.06.2017
Kadrina lähedal elav Moonika Kirsch ütleb, et neil on täiesti tavaline pere, täiesti tavaline elu ja mis tast ikka kirjutada. Tema sõnadest kumab alalhoidlikkust ja siirust, ent tema igapäevane pühendumine lastele on äratanud paljudes imetlust – viimati Swedbanki „Märka pühendujat“ rakenduse vahendusel.
Veel

Eesti inimesed hindavad pühendumist lastele

Jonatan Karjus | 08.06.2017
Rohkem kui poole tuhande inimese kiitustest, mis tehti Swedbank sotsiaalmeedia rakenduse vahendusel, selgus, et eestlased märkavad enim teiste kaasmaalaste pühendumist lastele ja kallimale. Lisaks lastele pühendumisele märgati pühendumist ka tööle, koolile, spordile ja hobidele.
Veel

Tuntud blogija avaldab oma edu saladuse

Ann Hiiemaa | 07.06.2017
Eestis on kuuldavasti kümneid noori naisi, kes on blokeerinud ära tuntud pere- ja elustiiliblogija Mirjam Hundi Instagrami konto ja võtnud järjehoidjast maha tema blogi. Ja seda sellepärast, et see elu, pildid ja emotsioonid, mis blogist vastu vaatavad, on lihtsalt ... liiga ilusad. Kuidas asjad aga tegelikult on ja mis on naise edu saladus?
Veel