Keskkond ja kukkur käsikäes: 11 nippi kodukoristuseks

Liisa Aavik | 11.07.2018
Kui loodussõbralikke koristusvahendeid kasutades saavutaksid poes müüdavatega sama tulemuse, säästaksid raha ning teaksid peast, mida sinu koristusvahendid sisaldavad, siis miks mitte seda teha?
Veel

5 võimalust suvel head teha

Kati Voomets | 10.07.2018
Kas Sina oled kunagi oma aega annetanud? Ei ole? Nüüd on selleks suurepärane võimalus, sest “Ma armastan aidata” annetuskeskkond on kokku kogunud 100 projekti, mille seast endale sobivaim valida!
Veel

Keskkonna kolmapäev: miks on suvi parim aeg kingitustele mõtlemiseks ning kuidas seda teha?

Liisa Aavik | 04.07.2018
Parim aeg kingitustele mõelda on suvi, mil on rohkem aega. Lisaks on võimalik saada rikkalikult aia- ja metsasaadusi, millest kingitusi valmistada.
Veel

Keskkonna kolmapäev: kuidas teha altruistlik heategu looduse heaks sentigi kulutamata?

Liisa Aavik | 27.06.2018
Olen juba pikemat aega soovinud puid istutada selleks, et enda ökoloogilist jalajälge kompenseerida. Kuid palju istikud maksavad? Kuhu ma üldse ise neid istutada tohin nõnda, et hiljem metsavaht neid ära ei korista? Kahjuks on istutamine üsna kulukas, aga tõesti soovin väga midagi altruistlikku keskkonna heaks teha. Kuidas seda teha varandust kulutamata?
Veel

Keskkonna kolmapäev: kuidas võidelda vigase toidusüsteemiga ja samal ajal raha säästa?

Liisa Aavik | 20.06.2018
Toit on kaks korda suurem keskkonnaprobleem kui autod ning vastutab 25% ulatuses kliimamuutuse eest. Mida saab tavainimene omalt poolt paremini teha, kui samal ajal on vaja ka raha säästa?
Veel

Kolm elustiilimuutust, mis aitavad rahasäästmise lihtsamaks muuta

Liisa Aavik | 13.06.2018
On oluline, et räägiksime raha säästmisel püsivatest elustiilimuutustest vastandatuna ajutisele rahadieedile. Dieeti pidades teeme sageli kiireid, drastilisi ja ajutisi muutusi oma elus. Kui jälgime aga püsivalt teatud elustiili lubades endale vahetevahel n-ö patuseid naudinguid, on tulemused jätkusuutlikud. Selles artiklis kirjeldatavad elustiilid aitavad rahasäästmise lihtsamaks ja nauditavamaks muuta. Kui elustiil kestab, kestab erilise pingutuseta ka rahasäästmine.
Veel