Milline on eestimaalase finantsportree?

Kati Voomets | 25.01.2018
Rahaasjade Teabekeskuse eelmise aasta uuringute põhjal joonistub Eesti elanike majanduslikus käitumises välja järgmine muster: eestlane elab pigem palgapäevast palgapäevani, ei oma piisavalt sääste, korraldab oma rahaasju vaid mälu abil ning teenib lisaks põhisissetulekule täiendavat tulu.
Veel

Mida arvavad tuntud eestlased: kes või mis on täiuslik paar?

Ann Hiiemaa | 25.09.2017
Kes või mis on teie arvates täiuslik paar? Plätud ja sandaalid? Pelmeenid ja hapukoor? Ketšup ja makaronid? Või hoopis mõni tuntud abielupaar? Kes või mis on aga tuntud eestlaste hinnangul täiuslik paar?
Veel

Noorte lood: paroolikaart prügikastis ja kuidas ema päästis minu kohtingu

Karit Kaasik | 18.09.2017
Igal aastal kandideerib Swedbanki praktikaprogrammi sadu andekaid noori. Just neilt värskete mõtetega noortelt kogusime kokku mõned pangandusega seotud lood. Viska neile pilk peale ja vaata, kas mõni olukord on ka Sul ette tulnud.
Veel

20 asja, mida saab osta 10 000 euro eest

Jonatan Karjus | 19.07.2017
Toidupoodi minnes on 10 000 eurot üüratu summa, kuid näiteks kunstioksjonitel jääb sellest kindlasti väheks. Vaata nimekirja 20 põnevast asjast, mida saaksid osta 10 000 euro eest!
Veel

Noored toob panka hea nutirakendus

Jonatan Karjus | 19.07.2017
Tänapäeva noored on üles kasvanud interneti ja nutitelefonidega, mis tähendab, et noorte nõudmised pankadele on võrreldes eelmiste põlvkondadega hoopis teistsugused. Pankadel tuleb seetõttu väljuda mugavustsoonist ning töötada välja üha paremaid ja julgemaid nutirakendusi.
Veel

5 ajakasutamise nippi, mis aitavad suve maksimaalselt nautida

Ann Hiiemaa | 14.07.2017
Suvi! Kas poleks mitte toredam veeta see kontori asemel hoopis rannas, metsas või maakodus? Õnneks on lihtsate nippide abil võimalik oma suvised tööpäevad palju efektiivsemaks muuta nii, et jääb rohkem aega perele.
Veel