Kõige enam talvetraumasid esineb noortel

Eleriin Reinmann | 10.03.2017
Kõige enam talvetraumasid juhtub noorte inimestega - 71% selle talve traumajuhtumitest toimus inimestega vanuses 18 kuni 35 eluaastat. Eesti inimestele meeldivad välispordialad – ligi viiendik traumadest oli seotud sportimisega. Valdavalt on vigastused seotud kukkumistega. Veel

5 nõuannet, kuidas uusaasta-lubadustest päriselt ka kinni pidada

Ann Hiiemaa | 04.01.2017
Erinevatele andmetele tuginedes võib väita, et vaid kümnendik inimestest täidab oma uusaasta-lubadused. Järelikult mõned siiski suudavad. Mis on nende saladus ja kuidas ka ise õnnestujate hulka jõuda?
Veel

Kumb on head tehes väärtuslikum: aeg või raha?

Ave Mellik | 02.01.2017
Mõnikord jäävad unistused unistusteks ainult seepärast, et inimestel pole selleks piisavalt energiat ja teadmisi. Just seepärast ongi Eesti ettevõtete uus algatus "Annetame aega" nii oluline.
Veel

Kristel Aaslaiu säästuretseptid kartulist

Kristel Aaslaid | 02.12.2016
Facebooki grupiga "Kogumispäevik" liitudes oli minu esimeseks mõtteks raha säästmisel Saaremaa vanaema saadetud kartulikotist maksimumi võtmine. Seetõttu proovisin kogu kuu vältel erinevaid kartuliretsepte.
Veel

Lõbus video: milliseid äppe kasutavad eakad?

Kristel Peterson | 30.11.2016
Millised on eakatele sobivad äpid ja kas vanus on üldse määrav nutilahenduste kasutamisel? Uurisime digiteadlikelt eakatelt, milliseid äppe nad teavad ja mida nendega teevad.
Veel

Aktiivseimad mobiilipanga kasutajad Eestis – Aleksandr, Sergei ja Olga

Mart Siilivask | 21.11.2016
Mobiilipanga aktiivsete kasutajate seas on populaarseimad meestenimed Aleksandr, Martin ja Sergei ning naisi on kõige rohkem nimega Olga, Jelena ja Anna, näitab panga statistika.
Veel