Uuring: tööstusettevõtted plaanivad oma ärimudeleid muuta

Raul Kirsimäe | 19.03.2018
Värske Swedbanki tööstusettevõtete uuring näitas, et ootused alanud aastale on positiivsed – 85% ettevõtetest prognoosib kasumlikkuse suurenemist või samaks jäämist. Käibe kasvu planeerib tööstuses seitse ettevõtet kümnest.
Veel

Äripäeva raadio: kuidas mõjutavad rahapesu tõkestamise nõuded pangakliente?

Liidia Kaljundi | 02.03.2018
Äripäeva raadios arutlesid Soraineni vandeadvokaat Karin Madisson, LHV Panga rahapesu tõkestamise juht Aivar Paul ja rahapesu andmebüroo juht Madis Reimand teemal, miks rahapesu tõkestamise nõuded ühe karmistuvad ja mis on selle mõju pankade klientidele.
Veel

Väikeettevõtja: kuidas hoida kõrvaltegevustelt aega kokku ja keskenduda äri kasvatamisele? (video)

Ann Hiiemaa | 14.02.2018
Mis on viimane asi, millega tahaks väikeettevõtja, kelle kasvav äri igapäevaselt üha rohkem aega võtab? Õige vastus: raamatupidamine. “Leia partnerid, keda usaldad. Kõike pole mõistlik ise teha,” räägib Tilk! asutaja Pille Lengi.
Veel

Prototron toetab 2018. aastal teadlasi ja leiutajaid 130 000 euroga

Maarja Karmin | 13.02.2018
Eesti suurim tehnoloogiliste äriideede rahastu Prototron suurendab oluliselt oma toetussummat ning muudab kandideerimise paindlikumaks. Nutikaid tooteideid saab esitada kuni 15. märtsini.
Veel

Koolinoored otsivad Bright Minds programmis lahendusi reaalsetele probleemidele

Maarja Karmin | 22.01.2018
Koolinoorte äriideede konkursil Bright Minds osalevad noored said jaanuari alguses võimaluse kohtuda ettevõtjatega. Speed Date-tüüpi motivatsioonipäeval said noored oma ideedele tagasisidet 30 eri mentorilt. Selgus, et suures osas otsivad noored lahendusi iseenda igapäevaelus ettetulevatele probleemidele.
Veel

Startup Wise Guys ja Prototron fintech arenduste ootel

Maarja Karmin | 19.01.2018
Mullu sügisel Swedbanki ja ärikiirendiga Startup Wise Guys koostöös asutatud finantstehnoloogia ettevõtetele mõeldud eriprogrammi Wise Guys Fintech kandideerimise tähtaeg kukub just nüüd, 19. jaanuaril. Iduettevõtjate huvi finantstehnoloogiliste rakenduste loomise vastu kasvab aga jõudsalt edasi. Seda kinnitab nii Eestist võrsunud makselahendustele osaks saanud tähelepanu kui ka 16. jaanuaril Swedbanki peamajas iduettevõtete ja Startup Wise Guysi kohtumisel Swedbanki avatud panganduse platvormi tutvustusele järgnenud küsimustetulv.
Veel