8 asja, millele mõelda enne, kui hakkad investeerima

Kati Voomets | 13.11.2018
Need, kes täna investeerimisega tegelevad, kahetsevad kõige enam tavaliselt seda, et nad sellega juba varem ei alustanud. Seega – õige aeg investeerimiseks on juba täna! Enne alustamist tasuks aga mõelda neile küsimustele.
Veel

Voldemortiga tuleb tegeleda, muidu tegeleb Voldemort sinuga

Kirke Metsa | 09.11.2018
Esimesse Kogumispäeviku Rahakooli tundi kõndisin kergel sammul ja õhinaga. Olin kindel, et kohale jõudes lausub sõelumismüts „Gryffindor!“ ja nii läkski. Pinginaabriteks sattusid vahvad kaaslased, kellega kõkutasime kõvasti naerda ja tulevik näis ilusam kui iial varem...
Veel

10 nippi, mis aitavad investeerimisega alustada

Kati Voomets | 08.11.2018
Populaarses Facebook´i grupis Kogumispäevik keskendutakse novembrikuus investeerimisele. Paljud ei ole veel alustanud investeerimisega, sest neil ei leidu vaba raha. Kust aga leida raha, et investeerimisega alustada?
Veel

Kas ka noorel on võimalik siseneda maagilisse investeerimismaailma?

Kirke Metsa | 02.11.2018
Ma olen tavaline 23-aastane noor inimene, kes töötab ja õpib. Üldiselt ma väga kaugele ette ei mõtle, sest siiani on olnud tunne, et minu juuniorspetsialisti palk on mõeldud sendi pealt ühes kuus kulutamiseks. Küll aga töötades inimeste kõrval, kes võtavad juba koduostuks pangalaene ning planeerivad perekonna suurendamist, olen hakanud ka mina tulevikule mõtlema.
Veel

Aktsiaturg: Tallinna Kaubamaja müügiefektiivsus III kvartalis kasvas

Marek Randma | 01.11.2018
Tallinna Kaubamaja kolmanda kvartali müük ületas Swedbanki ootuseid 0.8% võrra. Selveri võrreldavate poodide müük kasvas aastaga ruutmeetri kohta 1.2%, mis oli oodatust parema konsolideeritud müügi peamine põhjus. Autode segmendi müügi kasv 12% jäi meie ootusele natukene alla. Uute autode registreerimised kasvasid Baltikumis kolmandas kvartalis 15% ja seetõttu ootasime ka Kaubamaja Autode segmendile 15%-list käibe kasvu.
Veel

Aktsiaturg: Baltic Horizoni kinnisvaraportfelli tulud teises kvartalis kasvasid

Marek Randma | 09.10.2018
Baltic Horizoni puhas renditulu tõusis 2018. aasta teises kvartalis võrreldes esimese kvartaliga 6.4% võrra ja seda peamiselt tänu Postimaja ostule Tallinnas 13. veebruaril. Suurem maht kasvatas ka ettevõtte kasumlikkust.
Veel
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie meie küpsiste kasutamise eeskirjaga..