Aktsiad, millel tasub silma peal hoida

Rainer Saad | 15.10.2019
Üha rohkem ettevõtteid on kokku puutumas sellise mõistega nagu SaaS, mis aitab vähendada kulusid ja tõsta efektiivsust.
Veel

Kepler Cheuvreux tõstis H&Mi aktsia hinnasihti

Rainer Saad | 10.10.2019
Rootsi kiirmoeketi Hennes & Mauritzi kolmanda kvartali tulemuste järgselt tõstis Kepler Cheuvreux aktsia hinnasihti ning säilitas hoia soovituse.
Veel

Toome klientideni Euroopa juhtiva investeerimispanga Kepler Cheuvreux aktsiaanalüüsid

Andres Suimets | 10.10.2019
Alates oktoobrist saavad Swedbanki kliendid lisaks Baltikumi aktsiate analüüsile lugeda majandusblogis Kukkur ka mitmete Euroopa suurimate ettevõtete aktsiaanalüüse, mille on koostanud Euroopa juhtiv investeerimispank ja Swedbanki partner Kepler Chevreux.
Veel

Aktsiate TOP: eelistati Eestit ja USAd

Rainer Saad | 10.10.2019
Swedbanki aktsia tõusis eelmisel kuul 15 protsenti. Investeerimispanga hinnangul on Swedbank aktsia teiste Põhjamaade pankadega võrreldes „parim valik“.
Veel

Merko teise kvartali kasumlikkus ületas meie ootusi

Marek Randma | 03.10.2019
Merko raporteeris teises kvartalis 25%-st käibe langusest, kuid kuna eelmise kvartali lõpus oli ettevõtte lepinguteportfell aastaga kahanenud 35%, siis oli käibelangus oodatud.
Veel

Tallinki võrreldav kulumieelne ärikasum kasvas teises kvartalis 7%

Marek Randma | 30.09.2019
Tallinki teise kvartali reisijate arvu 0,8% kasv ja kaubaveo mahu 1,5% langus oli varem teada. Seega Tallinki 0,3% käibekasv vastas meie ootustele.
Veel
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie meie küpsiste kasutamise eeskirjaga..