Kas pangas töötamine ei tähendagi 40 tundi nädalas kontorilaua taga istumist?!

Kirke Metsa | 21.05.2018
Tere, uus esmaspäev! Taas on aeg pisut muljetada ja möödunud praktikanädal kokku võtta. Kas Swedbank ja mu praktika on päriselt ka
Veel

Kas ma tulin Swedbanki praktikale või Disneylandi?

Kirke Metsa | 14.05.2018
Tsau! Minu nimi on Kirke, olen Swedbanki värske sotsiaalmeedia praktikant ja siin hakkab igal esmaspäeval ilmuma minu praktikablogi. Toon teieni enda nädala ägedamad sündmused ja tähelepanekud elust enesest ning muidugi jutustan teile, mis selles oranžis pangas ikkagi toimub.
Veel

Millele loodab ettevõtja, kes otsib üksnes valmisspetsialiste vanuses 35-45?

Ülle Matt | 11.04.2018
Soolist diskrimineerimist on teadvustatud ja palgalõhestki palju räägitud, viimaks on kõneks võetud ka vanuse alusel lahterdamine ja vanuseline diskrimineerimine, millest on kujunemas üks tööjõuturu suuremaid probleeme. Raske tõestada ja mõõta, aga kaudselt süvendab vanuseline tagakiusamine ka palgalõhet.
Veel

Loome töökohti pealinnast kaugemale

Grete Kotkas | 22.03.2018
Paljud inimesed teevad rahvusvahelist tööd üle mitme riigi piiri. Kui suur osa ettevõtetest mõtleb aga sellele, et tööd saaks teha ka Eesti eri linnades ja töötajatel oleks võimalik valida elukoht pigem perekonna ja isikliku soovi kui karjäärivõimaluste järgi?
Veel

Papsiga kodus Swedbanki moodi

Mare Heinluht | 09.03.2018
Umbes 10% Swedbanki töötajatest viibib lapsehoolduspuhkusel. Nagu Eestis tavaks, on enamik neist naised, kuid aeg-ajalt jääb lapsega koju ka mõni isa. Oma isapuhkuse kogemusest räägib Swedbanki töötaja Raul Isotamm.
Veel

Tööjõupuudus hoogustab palgakasvu

Liis Elmik | 14.02.2018
Eelmine aasta oli töötajate seisukohalt hea aasta: hõivatute arv kasvas ja tööpuudus vähenes. Sellel aastal peaks hõivatute arv veidi tõusma. Kuigi nõudlus tööjõu järele kasvab, on selle pakkumine piiratud. Seetõttu ootame vabade ametikohtade arvu kasvu ja tööturult eemal olevate inimeste arvu kahanemise jätkumist.
Veel