Küsi ja sulle antakse

Kirke Metsa | 16.07.2018
Eelmisel nädalal kirjutasin ma mõne jaoks ehk liiga tõsise postituse. Minu soov on alati olnud kirjutada ausalt ja mitte ainult roosat mulli puhuda. Muidugi olen selle üle väga õnnelik, kus praegu töötan ja mida teen, aga nagu eelmine kord ka tõdesin, nädalad ei ole alati vennad. Küll aga kulub vist vahel raskem nädal ja enda tunnete avaldamine ära, sest õnneks järgnes sellele igati edukas nädal, millest võtsin kaasa ainult power`it ja häid emotsioone.
Veel

Nädalad ei ole vennad

Kirke Metsa | 09.07.2018
Mõned nädalad on täis ringijooksmist, üritusi ja koosolekuid, mida saadab tugev tervis ja hea enesetunne. Eelmine nädal paraku ei olnud üks neist. Ei teagi, kas asi oli vihmases ilmas või milleski muus, aga mu tervis otsustas alla anda. Kui aga füüsis on nõrk, siis nõuab ka hea vaimu säilitamine päris palju tööd. Selleks, et ennast turgutada ja uueks nädalaks valmistuda, võtan eelmise nädala õppetunnid siinsamas kokku.
Veel

Mu inimesed, minu rahvas, mu Mooseclub

Kirke Metsa | 03.07.2018
Ma tean, et laulan päris tihti kiidulaulu sellest, kui lahedate inimeste keskele ma sattunud olen. Mis teha, nii see lihtsalt on ja kardan, et mu ülistamisele ei tule niipea lõppu.
Veel

Swedbanki ja LHV kogemus: mis kasu on praktikast tööandjale?

Grete Kotkas | 29.06.2018
On oluline, et tööandjad suudaksid pakkuda tudengitele head ja läbimõeldud praktikakogemust, sest tubli praktikant võib olla hiljem juba ettevõttele lojaalne töötaja. Samuti mängib praktika väga olulist rolli ka tööandja mainekujunduses. Mida arvavad Swedbank ja LHV enda kogemuse põhjal praktika kasust ettevõttele?
Veel

Praktikant pandi pulti

Kirke Metsa | 25.06.2018
Ma teadsin, et kord jõuab kätte see aeg, mil mu juhendaja Kristel läheb puhkusele ja mina jään omapead. Eelmine nädal mööduski just selle tähe all, et mulle järgnevaks kolmeks nädalaks töö üle anda.
Veel

Kas kardetud hapukurgihooaeg ongi kätte jõudnud?

Kirke Metsa | 18.06.2018
Eelmine nädal paistis esmapilgul senisega võrreldes rahulik, kuid see oli siiski vaikus enne tormi. Nimelt algas nädala teises pooles ametlikult Swedbanki praktikaprogramm Kick Start 2018 ning ma sain viimaks ometi kokku ülejäänud praktikantidega.
Veel