Swedbank on üks esimesi ettevõtteid Eestis, kes hüvitab töötajate haiguspäevad

Ülle Matt | 18.01.2017
Ühe esimese Eesti ettevõttena hüvitab Swedbank oma töötajatele haigestumise korral 100% töötasust alates teisest haiguslehel oldud päevast. Lisaks pakume oma töötajatele kolme tasustatud tervisepäeva aastas. Veel

Kuidas töö muutuv iseloom mõjutab töövõtjaid ja -andjaid?

Ülle Matt | 16.01.2017
Ennustusi, nagu võiksid osad ametid ja töökohad muutuda või jäädavalt kaduda, oli veel viis aasta tagasi raske uskuda. Praeguseks oleme aga harjunud, et IT, robootika jms pakuvad end üha jõudsamalt erinevate tööde efektiivistajana. Töökohad kui sellised siiski ei kao, vaid asenduvad senisest erinevaid ja kõrgemaid kompetentse nõudvate töödega.
Veel

6 soovitust iseendale tööandjaks hakkamisel

Lee Maripuu | 27.09.2016
Kui hing ihkab palgatöö asemel suuremat eneseteostust, paindlikkust ja vabadust või otsid võimalusi sissetuleku suurendamiseks, tasub oma oskused ja teadmised käiku lasta. Swedbanki Rahaasjade Teabekeskus annab nõu, millele mõelda enne, kui kontoriukse lõplikult selja taga kinni lööd.
Veel

Eesti elanikud on tööturul oluliselt aktiivsemad kui varem

Liis Elmik | 12.08.2016
Täna avaldatud teise kvartali tööturu numbrid näitavad tööturult eemal olevate inimeste (inimesed, kes õpingute, kõrge vanuse, halva tervise või näiteks laste kasvatamise tõttu aktiivselt tööd ei otsi) arvu olulist vähenemist.
Veel

3 nõuannet edukalt maasikaettevõtjalt

Ann Hiiemaa | 03.05.2016
Kuidas saada 10 aastaga tavalisest maasikakorjajast Eesti ühe edukaima maasikafarmi omanikuks? Oma kogemustest räägib Tartumaa ettevõtja Paavo Otsus, kes veab maasikakasvatust Aran PM.
Veel

Eesti noored soovivad tulevikus tegeleda ettevõtlusega, teha tasuvat tööd ja elada Eestis

Lee Maripuu | 22.03.2016
Eesti 18-30-aastastest noortest tegutseb praegu vabakutselisena, füüsilisest isikust ettevõtja või eraettevõtjana 7%. Swedbanki Rahaasjade Teabekeskuse noorte finantskäitumist ja tulevikuplaane kaardistanud uuringust selgus, et oma tulevikku ettevõtluses näeb koguni 53% noortest.
Veel