5-päevane haigus vähendab Sinu palka viiendiku võrra

Kati Voomets | 13.10.2017
Sügise saabumisega on kohale jõudnud ka iga-aastane haigestumiste kõrgperiood. Keegi meist ei taha enda või oma pereliikme võimalikku haigestumist planeerida, kuid majanduslikult on mõistlik seda teha. Mida aga tähendab Sinu rahakotile näiteks 5-päevane haigestumine?
Veel

Hinnatõus septembris aeglustus

Liis Elmik | 06.10.2017
Septembris hinnatõus oodatult aeglustus. Aastatagusega võrreldes kallines tarbimiskorv 3,7 protsenti. Tarbijahindade kasvu andis endiselt suurima panuse toit. Toiduainete hindu mõjutas enim piima- ja lihatoodete ning puuviljade kallinemine.
Veel

Vaata, kas saad järgmisest aastast rohkem või vähem palka

Kati Voomets | 28.09.2017
Uuest aastast tõuseb aga tulumaksuvaba miinimumi summa 500 euroni kuus ehk 6000 euroni aastas. Sellega seoses hakkavad mõned inimesed tänasest palgast rohkem raha kätte saama, teised aga vähem. Vaata, kas saad järgmisest aastast rohkem või vähem palka .
Veel

Viipekaartide limiit tõuseb kuni 25 euroni

Kaie Metsla | 20.09.2017
Veidi üle aasta tagasi võtsime kasutusele viipemaksed ning tänaseks oleme väljastanud pea 220 000 viipekaarti. Peatselt saab veelgi rohkemate ostude eest viibata, sest alates 16. oktoobrist tõuseb viipekaartide limiit seniselt 10 eurolt kuni 25 euroni.
Veel

Smart-ID registreerimine liiga keeruline? Teeme selle Sinu eest ära

Kristel Peterson | 19.09.2017
Tänasest alates pakub Swedbank esimese asutusena Eestis ja terves Baltikumis oma klientidele võimalust vormistada pangatöötaja abiga endale Smart-ID. Meie töötajal on aega selgitada Smart-ID toimimise põhimõtteid ning koos kliendiga läbi teha ka registreerimise protsess.
Veel

9 nippi, kuidas toidukulusid vähendada

Kati Voomets | 07.09.2017
Kulutused toidule moodustavad keskmiselt veerandi pere sissetulekust. Toiduostude harjumuspäraste valikute ülevaatamise ja muutmisega on võimalik toidukuludelt märkimisväärselt kokku hoida. Rahaasjade Teabekeskus jagab 9 nõuannet, mis võivad olla Sulle juba tuttavad, kuid mille teadlik rakendamine aitab Sul hoida praktilist meelt toidukulude planeerimisel ja juhtimisel.
Veel